Yeni Korner Atışı oyunu ile dünya kupası için mücadele ederek rakiplerini yenebilirsin.

YENİ KORNER ATIŞI oyunu

Yeni Korner Atışı
Yeni Korner Atışı oyunu hakkında
Start New Game butonuna tıkladıktan sonra ülke takımlarından dilediğini seçerek Select Team butonuna tıklayabilir, Continue ve Play butonlarına tıklayarak oyuna başlayabilirsin. Korner atışı yaparken ok tuşları ile topu göndereceğin yönü ayarlayabilirsin. Space ile atış hızını ayarlayabilirsin. Korner atışını yaptıktan sonra top işaretinin olduğu bölgeye oyuncunu hareket ettir ve top ekrana girdiği zaman, iyi bir zamanlama ile topa vur ve gol atmayı dene. Ok tuşları ile space tuşuna basarak topu atacağın yeri belirleyebilirsin. Korner atışı yaptıktan sonra sıra rakibine geçecek, rakip takım korner atarken kaleciyi yönlendirerek topun kaleye girmesini engelleyebilirsin.

Yeni Korner Atışı oyunu ile dünya kupası için mücadele ederek rakiplerini yenebilirsin. Dünya Kupası için düzenlenen bu oyun ile istediğin ülke takımını seçtikten mücadelelere başla. Grubuna düşen takımlar ile sırayla mücadele ederek hepsini yenebilir ve en iyisi olmak için diğer grubun liderleri ile mücadele edebilirsin. Oyunda sadece atış yapmayacaksın, sen atış yaptıktan sonra sıra rakibine geçecek, onun atışlarını kurtarmak için de kaleciyi yönlendireceksin. Her maçta 3 tane atış hakkın olacak, bunları en iyi şekilde değerlendirerek rakibini yenebilirsin.
Yeni Korner Atışı

Yeni Korner Atışı Oyunu Nasıl Oynanır:

  Start New Game butonuna tıkladıktan sonra ülke takımlarından dilediğini seçerek Select Team butonuna tıklayabilir, Continue ve Play butonlarına tıklayarak oyuna başlayabilirsin. Korner atışı yaparken ok tuşları ile topu göndereceğin yönü ayarlayabilirsin. Space ile atış hızını ayarlayabilirsin. Korner atışını yaptıktan sonra top işaretinin olduğu bölgeye oyuncunu hareket ettir ve top ekrana girdiği zaman, iyi bir zamanlama ile topa vur ve gol atmayı dene. Ok tuşları ile space tuşuna basarak topu atacağın yeri belirleyebilirsin. Korner atışı yaptıktan sonra sıra rakibine geçecek, rakip takım korner atarken kaleciyi yönlendirerek topun kaleye girmesini engelleyebilirsin. Yeni Korner Atışı
derecelendirme:7.50025 /10 - Oy sayısı:46
OYUNA BAŞLA >>
Sponsor Bağlantı

Oyun Kutusu ( 0 )