Türk pilotu ile uçak kullanıp gösteri uçuşları yapabilirsin.

TÜRK PİLOTU oyunu

Türk Pilotu
Türk Pilotu oyunu hakkında
Start butonuna tıkladıktan sonra continue butonuna bas ve oyuna başla. Ok tuşları ile uçağı hareket ettirebilirsin. Space ile yakıt doldurabilirsin. F tuşu ile kuleyle konuşma yapabilirsin. G tuşu ile uçağın tekerlerini kapatabilirsin. H ile uçaktan atlayabilirsin. 

Kahraman Türk Pilotu ile birlikte havaalanından uçak kaldırıp, havaalanına uçak indirmek gibi bir çok görevi yapacaksın. Oyuna başladıktan sonra sana verilen görevleri sağ üst köşedeki talimatları dinleyerek yerine getirebilirsin. Oyunda kahraman pilot ile birlikte bir başka havaalanına uçak indirme, havadayken yakıt ikmali yapma ve daha bir çok görevi yapman gerekecek. Kahraman bir pilot olduğunu kanıtlamak için bütün görevleri kusursuz olarak yerine getir ve gökyüzünün hakimi sen ol.
Türk Pilotu

Türk Pilotu Oyunu Nasıl Oynanır:

  Start butonuna tıkladıktan sonra continue butonuna bas ve oyuna başla. Ok tuşları ile uçağı hareket ettirebilirsin. Space ile yakıt doldurabilirsin. F tuşu ile kuleyle konuşma yapabilirsin. G tuşu ile uçağın tekerlerini kapatabilirsin. H ile uçaktan atlayabilirsin.  Türk Pilotu
derecelendirme:6.842 /10 - Oy sayısı:19
OYUNA BAŞLA >>
Sponsor Bağlantı

Oyun Kutusu ( 0 )