Sneijder Top Sektirme ile galatasarayın yıldızıyla birlikte kafayla top sektirebilirsin.

SNEİJDER TOP SEKTİRME oyunu

Sneijder Top Sektirme
Sneijder Top Sektirme oyunu hakkında
Oyuna butonuna bastıktan sonra oyuna başlayabilirsin. Sağ-sol ok tuşlarını kullanarak oyuncuyu hareket ettirebilir ve kafa ile top sektirebilirsin.

Sneijder Top Sektirme ile galatasarayın yıldızıyla birlikte kafayla top sektirebilirsin. İtalyanın inter takımında forma giyen ünlü futbolcu geçtiğimiz günlerde galatasaraya transfer olmuştu. Gelişinin ardından hazırlanan sneijder top sektirme oyunu ile onu yönlendirerek ünlü futbolcu ile birlikte kafa topu sektirebilirsin. Top sektirirken dengeyi iyi korumalısın, yoksa topu düşürebilirsin. Top sektirirken yavaş yavaş hareket ederek bonusların olduğu alana gidebilirsin. Yukarıda bulunan bonusları toplayarak daha fazla puan kazanma şansını elde edebilirsin.Yüksek bir skor elde ettiğin zaman skor kaydet kısmından skorunu kaydedebilirsin. Bakalım kafa ile top sektirme konusunda ne kadar yeteneklisin, bütün yeteneklerini sneijder ile birlikte sergileyebilirsin.
Sneijder Top Sektirme

Sneijder Top Sektirme Oyunu Nasıl Oynanır:

  Oyuna butonuna bastıktan sonra oyuna başlayabilirsin. Sağ-sol ok tuşlarını kullanarak oyuncuyu hareket ettirebilir ve kafa ile top sektirebilirsin. Sneijder Top Sektirme
derecelendirme:8.36225 /10 - Oy sayısı:29
OYUNA BAŞLA >>
Sponsor Bağlantı

Oyun Kutusu ( 0 )