Peri Restoranı oyunu ile garson periyi yönlendirerek restorana gelen müşterilere hizmet edebilirsin.

PERİ RESTORANI oyunu

Peri Restoranı
Peri Restoranı oyunu hakkında
Play butonuna tıkladıktan sonra 1. seviyeden oyuna başlayabilirsin. Fare ile müşterilerin üzerine tıklayarak onları masalara sürükle, daha sonra siparişlerini al ve mutfakta hazırlanan siparişi alarak müşteriye teslim et.

Peri Restoranı oyunu ile garson periyi yönlendirerek restorana gelen müşterilere hizmet edebilirsin. Peri işletmeciliğinde olan bu restoranın müşterileri de periler olacaktır, onlar kapıdan içeri girince fare ile bir tık yaparak masalara sürükleyebilirsin, daha sonra müşterilere biraz zaman ver ve seni çağırdığı zaman yanına giderek siparişi al, siparişi hazırlayan mutfak perisinin yanına giderek hazırlanan siparişi müşteriye teslim et. Müşteri yemeğini bitirince bir tık ile yanına giderek ücreti alabilirsin. Her seviyede hedeflenen parayı kazan ve diğer seviyelere geçiş yap. Kazandığın paralar ile restoranı restore edebilir ve  daha lüks hale getirebilirsin.
Peri Restoranı

Peri Restoranı Oyunu Nasıl Oynanır:

  Play butonuna tıkladıktan sonra 1. seviyeden oyuna başlayabilirsin. Fare ile müşterilerin üzerine tıklayarak onları masalara sürükle, daha sonra siparişlerini al ve mutfakta hazırlanan siparişi alarak müşteriye teslim et. Peri Restoranı
derecelendirme:6.1275 /10 - Oy sayısı:122
OYUNA BAŞLA >>
Sponsor Bağlantı

Oyun Kutusu ( 0 )