Tom ve jerry ile platform üzerinde peynirleri toplayıp bitişe ulaşabilirsin.

TOM JERRY MACERALARI oyna

Oyun Kutusuna Ekle
flash required.
Tom Jerry Maceraları

Tom Jerry Maceraları Oyunu Nasıl Oynanır:

 Tom ve jerry ile platform üzerinde maceralara atılmak istersen iki karakteri de yönlendirerek peynirleri toplayıp bitiş noktasına ulaşabilirsin. Macera dolu platformlarda ilerlemek için tom ve jerrynin farklı görevleri var, ikisine de görevlerini yaptırarak hedeflenen yere ulaşabilir ve bir sonraki seviyeye geçebilirsin. Her seviyede hedeflenen sayıda peyniri ve diğer parçaları toplayıp becerilerini göster ve diğer seviyede daha zorlu mücadelelere katıl. Tom Jerry Maceraları
derecelendirme:5.35725/10 - Oy sayısı:14
12282 12282 12282 12282

Tom Jerry Maceraları oyunu hakkında

Nasıl Oynanır
Start butonuna bastıktan sonra 1. seviyeden oyuna başlayabilirsin. Ok tuşları ile jerry karakterini, w a s d ile tom karakterini yönlendirebilirsin.

Açıklaması
Tom ve jerry ile platform üzerinde maceralara atılmak istersen iki karakteri de yönlendirerek peynirleri toplayıp bitiş noktasına ulaşabilirsin. Macera dolu platformlarda ilerlemek için tom ve jerrynin farklı görevleri var, ikisine de görevlerini yaptırarak hedeflenen yere ulaşabilir ve bir sonraki seviyeye geçebilirsin. Her seviyede hedeflenen sayıda peyniri ve diğer parçaları toplayıp becerilerini göster ve diğer seviyede daha zorlu mücadelelere katıl.

Facebook'ta Paylaş
Oyun Kutusu ( 0 )