Esmer güzele şık giysilerden kombin yapabilirsin, makyajını tazeleyebilirsin.

PUANLI ESMER GİYDİRME oyna

Oyun Kutusuna Ekle
flash required.
Puanlı Esmer Giydirme

Puanlı Esmer Giydirme Oyunu Nasıl Oynanır:

 Kıyafet seçiminde kendine güveniyorsan puanlı esmer giydirme oyununda güzel bir kız için giysi seçip ona sade bir makyaj yapabilirsin. Esmer güzel için ilk olarak sade bir makyaj yapacaksın. Makyaj yapmak için sağ tarafta bulunan menüden ten renginden başlayıp bütün bakımını yapabilirsin. Makyaj işlemi bittikten sonra ise dress up butonuna basıp giysi giydirme bölümüne geçeceksin, giysisini seçmeden evvel saç modelini seçeceksin, daha sonra ise uygun ve şık giysiler seçip harika bir kombin yapabilirsin. Becerilerinin sonucunu görmek için show butonuna basıp kaç puan aldığını görebilirsin. Giysi seçimi konusunda yardım almak istersen hint butonuna basabilirsin. Puanlı Esmer Giydirme
derecelendirme:6.76725/10 - Oy sayısı:58
12183 12183 12183 12183

Puanlı Esmer Giydirme oyunu hakkında

Nasıl Oynanır
Play butonuna basıp oyuna başlayabilirsin. Fare ile sağda bulunan menüden giysi seçebilir ve güzel kıza makyaj yapabilirsin.

Açıklaması
Kıyafet seçiminde kendine güveniyorsan puanlı esmer giydirme oyununda güzel bir kız için giysi seçip ona sade bir makyaj yapabilirsin. Esmer güzel için ilk olarak sade bir makyaj yapacaksın. Makyaj yapmak için sağ tarafta bulunan menüden ten renginden başlayıp bütün bakımını yapabilirsin. Makyaj işlemi bittikten sonra ise dress up butonuna basıp giysi giydirme bölümüne geçeceksin, giysisini seçmeden evvel saç modelini seçeceksin, daha sonra ise uygun ve şık giysiler seçip harika bir kombin yapabilirsin. Becerilerinin sonucunu görmek için show butonuna basıp kaç puan aldığını görebilirsin. Giysi seçimi konusunda yardım almak istersen hint butonuna basabilirsin.

Facebook'ta Paylaş
Oyun Kutusu ( 0 )