Karda motor sürüp becerilerini sergileyerek rakiplerinle yarışabilirsin.

KARDA MOTOR SÜRME oyna

Oyun Kutusuna Ekle
flash required.
Karda Motor Sürme

Karda Motor Sürme Oyunu Nasıl Oynanır:

 Karda motor yarışına katılıp minik motorcu ile beraber becerilerini söylemek istersen sana ait motoru sürüp hedeflenen parkuru kısa sürede tamamlayabilirsin. Önüne çıkan bonusları toplayarak daha fazla puan kazanabilirsin. Oyunda 2 tane mod bulunmaktadır. Stunt modunu seçerek motor ile akrobatik gösteriler yapabilirsin. Race modunu seçerek rakiplerinle yarışıp birinci olmak için mücadele edebilirsin. Karda Motor Sürme
derecelendirme:5/10 - Oy sayısı:3
12269 12269 12269 12269

Karda Motor Sürme oyunu hakkında

Nasıl Oynanır
2 play butonuna tıkladıktan sonra oyun modunu seçip starta basacaksın, daha sonra oyunun 1. seviyesini seçerek oynamaya başlayabilirsin. Ok tuşları ile aracını sürebilirsin. Space ile zıplayabilirsin. X ile nitro kullanabilirsin. 1 2 3 4 tuşları ile yeteneklerini gösterebilirsin.

Açıklaması
Karda motor yarışına katılıp minik motorcu ile beraber becerilerini söylemek istersen sana ait motoru sürüp hedeflenen parkuru kısa sürede tamamlayabilirsin. Önüne çıkan bonusları toplayarak daha fazla puan kazanabilirsin. Oyunda 2 tane mod bulunmaktadır. Stunt modunu seçerek motor ile akrobatik gösteriler yapabilirsin. Race modunu seçerek rakiplerinle yarışıp birinci olmak için mücadele edebilirsin.

Facebook'ta Paylaş
Oyun Kutusu ( 0 )