Bmx bisikleti ile becerilerini gösterip şov yapabilirsin.

BMX BİSİKLET GÖSTERİSİ oyna

Oyun Kutusuna Ekle
flash required.
Bmx Bisiklet Gösterisi

Bmx Bisiklet Gösterisi Oyunu Nasıl Oynanır:

 Dünyaca ünlü bisiklet markası bmx tarafından üretilen bisiklet ile becerilerini sergileyip şov yapmak istersen sana verilen bisikleti parkurda sürerek şov yapıp puan toplayabilirsin. Bmx bisikleti ile parkurda rampalardan uçarken farklı hareketler yapıp becerilerini göstererek diğer seviyelere geçmek için gereken puanı toplayabilirsin. Bmx bisiklet ile bütün seviyeleri bitirip ne kadar iyi bisiklet sürücüsü olduğunu gösterebilirsin. Bmx Bisiklet Gösterisi
derecelendirme:7.08325/10 - Oy sayısı:6
12270 12270 12270 12270

Bmx Bisiklet Gösterisi oyunu hakkında

Nasıl Oynanır
Play butonlarına basıp 1. seviyeden oyuna başlayabilirsin. Ok tuşları ile bisiklet sürebilirsin. X C ile şov yapabilirsin. Space ile zıplayabilirsin.

Açıklaması
Dünyaca ünlü bisiklet markası bmx tarafından üretilen bisiklet ile becerilerini sergileyip şov yapmak istersen sana verilen bisikleti parkurda sürerek şov yapıp puan toplayabilirsin. Bmx bisikleti ile parkurda rampalardan uçarken farklı hareketler yapıp becerilerini göstererek diğer seviyelere geçmek için gereken puanı toplayabilirsin. Bmx bisiklet ile bütün seviyeleri bitirip ne kadar iyi bisiklet sürücüsü olduğunu gösterebilirsin.

Facebook'ta Paylaş
Oyun Kutusu ( 0 )