Küçük kız ile akvaryumdaki balıkları besleyebilirsn.

BALIK BESLEME oyna

Oyun Kutusuna Ekle
flash required.
Balık Besleme

Balık Besleme Oyunu Nasıl Oynanır:

 Balık besleme konusunda meraklı olan küçük kızın bir akvaryumu var ve bugün 4 tane balık satın alacak. Balıkların hepsi birbirinden güzel olduğu için güzel kız balık seçerken zorlanıyor, bu yüzden ona biz yardım edeceğiz. Onun için 4 tane balık seç ve akvaryuma koy. Daha sonra ise akvaryumu temizle, balıkları besle ve akvaryumu birbirinden güzel süslerle süsle. Balıklar mutlu oldukça para kazanacaksın, büyük bir akvaryum dükkanın sahibi olabilirsin. Balıkları üzme ve onlarla sürekli ilgilen. Balıklar mutlu oldukça sen para kazanacaksın. Kazandığın paralarla yeni balıklar satın alabilirsin. Balık Besleme
derecelendirme:6.90925/10 - Oy sayısı:55
112 112 112 112

Balık Besleme oyunu hakkında

Nasıl Oynanır
Play now butonuna tıkladıktan sonra balıkları seç ve next butonuna basarak akvaryumu dekore et. Fare ile akvaryumu süsleyebilir ve balıkları besleyebilirsin.

Açıklaması
Balık besleme konusunda meraklı olan küçük kızın bir akvaryumu var ve bugün 4 tane balık satın alacak. Balıkların hepsi birbirinden güzel olduğu için güzel kız balık seçerken zorlanıyor, bu yüzden ona biz yardım edeceğiz. Onun için 4 tane balık seç ve akvaryuma koy. Daha sonra ise akvaryumu temizle, balıkları besle ve akvaryumu birbirinden güzel süslerle süsle. Balıklar mutlu oldukça para kazanacaksın, büyük bir akvaryum dükkanın sahibi olabilirsin. Balıkları üzme ve onlarla sürekli ilgilen. Balıklar mutlu oldukça sen para kazanacaksın. Kazandığın paralarla yeni balıklar satın alabilirsin.

Facebook'ta Paylaş
Oyun Kutusu ( 0 )