Otomobil tamirhanesinde gelen araçları sürüp hedeflenen yere götürebilirsin.

OTOMOBİL TAMİRHANESİ oyunu

Otomobil Tamirhanesi
Otomobil Tamirhanesi oyunu hakkında
2 play butonuna tıkladıktan sonra ismini yazıp ok butonuna bas ve 1. seviyeyi seçtikten sonra oyunun nasıl oynandığını öğrenip x işaretine basıp oyuna başlayabilirsin. Ok tuşları ya da W A S D ile aracını sürebilirsin. Space ile fren yapabilirsin ve araca benzin doldurabilirsin. Enter ile arabaya binebilirsin.

Araba tamirhanesinde çalışıp buraya gelen araçların bakımını yapmak istersen tamirhanedeki ustayı kontrol ederek kapı önünde bulunan araçlara enter tuşuna basıp bineceksin, daha sonra ise aracını sürüp hedeflenen yere götürerek bakım işlemlerini yapabilirsin. Her seviyede hedeflenen parayı toplayarak bir sonraki seviyeye geçebilirsin. Araçları sürerken hiç bir yere çarpmamaya özen göster, yoksa oyunda kazandığın puanları geri kaybedebilirsin. Otomobil tamirhanesini en güzel şekilde işletip oyunu bitir ve bütün seviyelerde yüksek skorlara ulaş.
Otomobil Tamirhanesi

Otomobil Tamirhanesi Oyunu Nasıl Oynanır:

  2 play butonuna tıkladıktan sonra ismini yazıp ok butonuna bas ve 1. seviyeyi seçtikten sonra oyunun nasıl oynandığını öğrenip x işaretine basıp oyuna başlayabilirsin. Ok tuşları ya da W A S D ile aracını sürebilirsin. Space ile fren yapabilirsin ve araca benzin doldurabilirsin. Enter ile arabaya binebilirsin. Otomobil Tamirhanesi
derecelendirme:6.25 /10 - Oy sayısı:14
OYUNA BAŞLA >>
Sponsor Bağlantı

Oyun Kutusu ( 0 )