Ördek Avı oyunu ile gölde bulunan ördekleri hedeflenen sayıda avlayarak ustalığını gösterebilirsin.

ÖRDEK AVI oyunu

Ördek Avı
Ördek Avı oyunu hakkında
Play Game ve Play butonlarına tıkladıktan sonra New Hunter (acemiler için) I am Good (orta düzeyler için) Eagle Eye (uzmanlar için) modlardan bir tanesini seçerek oyuna başlayabilirsin. Fare ile nişan alıp, ateş ederek ördekler kaçmadan hedeflenen sayıda vurabilirsin.

Ördek Avı oyunu ile gölde bulunan ördekleri hedeflenen sayıda avlayarak ustalığını gösterebilirsin. Nişan alma konusunda usta biriyim diyorsan eagle eye modunu seçerek avcılık yapabilirsin. Ördekleri vurman için hızlı olman gerekiyor, yoksa ördekler uçar ve sen de avdan elin boş dönersin. Bir seviyeyi geçmek için hedeflenen ördeği vurman gerekiyor, yoksa seviyeye yeniden başlamak zorunda kalırsın. Fare ile nişan al ve hızlıca ateş ederek nişancılık konusunda kendini kanıtla!
Ördek Avı

Ördek Avı Oyunu Nasıl Oynanır:

  Play Game ve Play butonlarına tıkladıktan sonra New Hunter (acemiler için) I am Good (orta düzeyler için) Eagle Eye (uzmanlar için) modlardan bir tanesini seçerek oyuna başlayabilirsin. Fare ile nişan alıp, ateş ederek ördekler kaçmadan hedeflenen sayıda vurabilirsin. Ördek Avı
derecelendirme:7.076 /10 - Oy sayısı:112
OYUNA BAŞLA >>
Sponsor Bağlantı

Oyun Kutusu ( 0 )