Motorcu Kız Yarışı oyunu ile motor binicisi bir kız ile rakiplerine karşı engebeli arazide mücadele edebilirsin.

MOTORCU KIZ YARIŞI oyunu

Motorcu Kız Yarışı
Motorcu Kız Yarışı oyunu hakkında
2 Play ve next butonuna tıkladıktan sonra 1. seviyeyi seçebilir ve tekrar next butonuna tıklayarak oyuna başlayabilirsin. Yukarı ok tuşu ile hızlanabilirsin. Sağ-sol ok tuşları ile dengeni ayarlayabilirsin. Aşağı ok tuşu ile hızını azaltabilirsin.

Motorcu Kız Yarışı oyunu ile motor binicisi bir kız ile rakiplerine karşı engebeli arazide mücadele edebilirsin. Rakiplerin ile yarışırken engellere takılmamaya özen göstermelisin, yollarda bir çok engel olacak, onları aşmak için motorunun dengesini iyi kurman gerekiyor. Oyunda 5. seviyeden sonra yeni motorlar alabilir ve motorunun özelliklerini geliştirebilirsin. Tabii bunlar için de para kazanman gerekiyor, motorunun özelliklerini geliştirerek ileri seviyelerde daha rahat yarışlar çıkarabilirsin.
Motorcu Kız Yarışı

Motorcu Kız Yarışı Oyunu Nasıl Oynanır:

  2 Play ve next butonuna tıkladıktan sonra 1. seviyeyi seçebilir ve tekrar next butonuna tıklayarak oyuna başlayabilirsin. Yukarı ok tuşu ile hızlanabilirsin. Sağ-sol ok tuşları ile dengeni ayarlayabilirsin. Aşağı ok tuşu ile hızını azaltabilirsin. Motorcu Kız Yarışı
derecelendirme:8.125 /10 - Oy sayısı:4
OYUNA BAŞLA >>
Sponsor Bağlantı

Oyun Kutusu ( 0 )