Kendinle dövüşüp nakavt ederek dövüş yeteneklerini gösterebilirsin.

KENDİ YÜZÜNLE BOKS oyunu

Kendi Yüzünle Boks
Kendi Yüzünle Boks oyunu hakkında
Play simgesine bastıktan sonra play butonuna basacaksın, daha sonra create butonuna basıp from filese basarak bilgisayarından bir resim seçip yükleyebilirsin ve resmini yüklediğin kişi ile kavga edebilirsin. Kavga ederken Z X ile sağ yumruk ve aparkat kullanabilirsin. M N ile sol yumruk ve aparkat kullanabilirsin.

Kendi yüzünle boks yapacağın bu oyunda kendi resmini yükleyerek arenada kendinle kavga edebilirsin. Resmini yükledikten sonra arenada yumruklarını iyi kullanıp kendi kendini dövebilirsin. Kendinle kavga ederken sağ sol yumruğunu kullanabilir ve yine sağ sol yumruğunla aparkat vurabilirsin. Rakibin canını senden evvel bitirerek onu yenebilir ve diğer dövüşlere geçebilirsin.
Kendi Yüzünle Boks

Kendi Yüzünle Boks Oyunu Nasıl Oynanır:

  Play simgesine bastıktan sonra play butonuna basacaksın, daha sonra create butonuna basıp from filese basarak bilgisayarından bir resim seçip yükleyebilirsin ve resmini yüklediğin kişi ile kavga edebilirsin. Kavga ederken Z X ile sağ yumruk ve aparkat kullanabilirsin. M N ile sol yumruk ve aparkat kullanabilirsin. Kendi Yüzünle Boks
derecelendirme:7.25 /10 - Oy sayısı:20
OYUNA BAŞLA >>
Sponsor Bağlantı

Oyun Kutusu ( 0 )