Havaalanı yolcularını otobüs ile taşıyarak hedeflenen yere götürebilirsin.

HAVAALANI OTOBÜSÜ oyunu

Havaalanı Otobüsü
Havaalanı Otobüsü oyunu hakkında
2 play butonuna tıkladıktan sonra ismini yazıp oka basacaksın, daha sonra ise birinci seviyeden oyuna başlayabilirsin. Oyunda aracını ok tuşları ile kontrol edebilirsin.  Space ile fren yapabilirsin.

Havaalanı otobüsü ile uçak yolcularının servis işlerini yapacaksın. Otobüsü sürerek üzerindeki ok işaretini takip edip hedeflenen yere sürerek yolcuların olduğu yere gidebilir ve onları alarak hedeflenen yere bırakabilirsin. Otobüsü havaalanında  sürerken uçaklara ve diğer nesnelere çarpmamaya özen göster, her seviyede hedeflenen puana ulaşarak bir sonraki seviyeye geçebilirsin. Otobüs sürmek diğer araçlara göre zor olduğu için sürerken dikkatli olmalısın, süre bitmeden seviyeleri aşıp görevlerini yerine getir ve diğer seviyelere geçerek ne kadar iyi bir otobüs şoförüsün görebilirsin.
Havaalanı Otobüsü

Havaalanı Otobüsü Oyunu Nasıl Oynanır:

  2 play butonuna tıkladıktan sonra ismini yazıp oka basacaksın, daha sonra ise birinci seviyeden oyuna başlayabilirsin. Oyunda aracını ok tuşları ile kontrol edebilirsin.  Space ile fren yapabilirsin. Havaalanı Otobüsü
derecelendirme:5.513 /10 - Oy sayısı:39
OYUNA BAŞLA >>
Sponsor Bağlantı

Oyun Kutusu ( 0 )