Leziz burgerleri siparişe uygun hazırlayıp müşterilere servis edebilirsin.

HAMBURGERCİ İŞLETME 3 oyunu

Hamburgerci işletme 3
Hamburgerci işletme 3 oyunu hakkında
 Play butonuna tıkladıktan sonra empty yazan yere basıp ismini yazarak continue butonuna basacaksın. Daha sonra ise Marty ve Rita isimli karakterlerden birini seçerek oyuna başlayabilirsin. Oyunun eğitim videosunu izlemeden geçmek için skip butonuna basabilirsin. Daha sonra talimatları dinleyip fare ile söylenenleri yaparak burgerleri hazırlayıp gelen müşterilere teslim edebilirsin.

Hamburgercilik yapıp gelen müşterileri memnun etmeye çalışmak istersen dükkana gelen müşterilerin üzerine tıklayıp siparişi alacaksın, daha sonra ise müşterilerin siparişindeki hamburgeri yapmak üzere sipariş kağıdını tıklayıp yukarı ortaya bırak, daha sonra ise grill station butonuna basıp eti pişirebilirsin. Eti istenen kıvamda pişirdikten sonra ise diğer malzemeleri koymak için build station menüsüne geçebilirsin. Burada siparişte yer alan malzemeleri sırasına uygun şekilde koyarak hamburgeri hazır hale getirip müşteriye teslim edebilirsin. Hamburgerin kusursuz olması için müşterinin istediklerini koymaya özen göster. Müşterinin hoşuna giderse bahşiş bile alabilirsin. Dükkanın para kazanması için kusursuz servis yapmaya özen göster.
Hamburgerci işletme 3

Hamburgerci işletme 3 Oyunu Nasıl Oynanır:

   Play butonuna tıkladıktan sonra empty yazan yere basıp ismini yazarak continue butonuna basacaksın. Daha sonra ise Marty ve Rita isimli karakterlerden birini seçerek oyuna başlayabilirsin. Oyunun eğitim videosunu izlemeden geçmek için skip butonuna basabilirsin. Daha sonra talimatları dinleyip fare ile söylenenleri yaparak burgerleri hazırlayıp gelen müşterilere teslim edebilirsin. Hamburgerci işletme 3
derecelendirme:7.561 /10 - Oy sayısı:41
OYUNA BAŞLA >>
Sponsor Bağlantı

Oyun Kutusu ( 0 )