Gerçek Şut Çekme oyunu ile 2013 senesine damga vuracak bir şampiyonada mücadele edebilirsin.

GERÇEK ŞUT ÇEKME oyunu

Gerçek Şut Çekme
Gerçek Şut Çekme oyunu hakkında
Play butonuna tıklayarak oyuna başlayabilirsin. Oynamak için fareni kullanacaksın. Oyun başladığı zaman ceza sahası içerisinde işaretlenen bölgeye fare ile tıklayarak oyuncunu oraya doğru yönlendir ve hareketlendiğin bölgeden çıkan ok ile topun hızını ve yönünü ayarlayarak kalecinin en zayıf noktasına gönder.

Gerçek Şut Çekme oyunu ile 2013 senesine damga vuracak bir şampiyonada mücadele edebilirsin. Dünyanın en iyi takımlarının bulunduğu bu turnuvada kendi takımını seçtikten sonra rakiplerinle sırayla maç yaparak finale kadar çıkmayı ve oyunu şampiyon olarak bitirmeyi deneyebilirsin. Şampiyon olmak için hızlı karar vermeli ve anında uygulamalısın. Takım arkadaşların top attığı zaman atılan yöne doğru karakterini yönlendir ve o bölgeden kaleye şut çekerek bir sürü gol atmayı ve rakibini yenmeyi dene. Her seviyede 5 ya da 6 şut çekme olacak, bunları iyi değerlendirmeli ve turnuvanın şampiyonu olmalısın.
Gerçek Şut Çekme

Gerçek Şut Çekme Oyunu Nasıl Oynanır:

  Play butonuna tıklayarak oyuna başlayabilirsin. Oynamak için fareni kullanacaksın. Oyun başladığı zaman ceza sahası içerisinde işaretlenen bölgeye fare ile tıklayarak oyuncunu oraya doğru yönlendir ve hareketlendiğin bölgeden çıkan ok ile topun hızını ve yönünü ayarlayarak kalecinin en zayıf noktasına gönder. Gerçek Şut Çekme
derecelendirme:7.02025 /10 - Oy sayısı:99
OYUNA BAŞLA >>
Sponsor Bağlantı

Oyun Kutusu ( 0 )