Gerçek Golf oyunu ile gerçeğine yakın bir şekilde hazırlanan sahalarda golf oynayabilirsin.

GERÇEK GOLF oyunu

Gerçek Golf
Gerçek Golf oyunu hakkında
Continue ve Start Round butonlarına tıkladıktan sonra karakterini seçerek sağ alt köşedeki kırmızı Play simgesine tıklayabilir ve oyun modunu seçerek oynamaya başlayabilirsin. Maç aralarında oyun menüsünden kazandığın paraya göre yeni eşyalar ve ekipmanlar satın alabilirsin. Oyuna başlamadan evvel pratik yaparak oyunu iyice tanımak için Practice butonuna tıklayabilirsin. Fare ile açıyı, atış hızını ayarlayarak atış yapabilirsin.

Gerçek Golf oyunu ile gerçeğine yakın bir şekilde hazırlanan sahalarda golf oynayabilirsin. Gerçek golf oyunu ile bir karakter seçerek oyun içinde turnuvalara katılabiliyorsun. Seçtiğin karakter ile harika atışlar yaparak topunu deliğe en az atış ile düşürmeyi dene. Atış yaparken gökyüzünde bulunan altınları toplayarak oyunda daha fazla puan elde edebilirsin. Puanları toplayayım derken rakibinin gerisinde kalmamaya özen göster, yoksa onlar senden önce bitirerek oyunda daha iyi puanlar alabilirler. Her seviye sonunda kazandığın paralar ile karakterinin özelliklerini geliştirebilir ve onun için yeni aksesuarlar satın alabilirsin. Aksesuar satın almak için Shop/Equipment menüsüne girmen gerekiyor. Bu menüde karakterin için golf sopası, ayakkabı, şapka, golf topu alabilirsin. Ayrıca aşağıdaki Drivers, İrons, Putters, Shoes, Hats, Powerup ve Balls menülerinden yeteneklerini geliştirebilirsin. Satın almak istediğin özellik ya da aksesuara paran yetiyor ise üzerine tıkla ve yeşil tik işaretine basarak satın alma işlemini tamamla. Bakalım golf konusunda ne kadar yeteneklisin, bu oyun ile görebilirsin.
Gerçek Golf

Gerçek Golf Oyunu Nasıl Oynanır:

  Continue ve Start Round butonlarına tıkladıktan sonra karakterini seçerek sağ alt köşedeki kırmızı Play simgesine tıklayabilir ve oyun modunu seçerek oynamaya başlayabilirsin. Maç aralarında oyun menüsünden kazandığın paraya göre yeni eşyalar ve ekipmanlar satın alabilirsin. Oyuna başlamadan evvel pratik yaparak oyunu iyice tanımak için Practice butonuna tıklayabilirsin. Fare ile açıyı, atış hızını ayarlayarak atış yapabilirsin. Gerçek Golf
derecelendirme:8.333 /10 - Oy sayısı:18
OYUNA BAŞLA >>
Sponsor Bağlantı

Oyun Kutusu ( 0 )