Dünya Basketbol Turnuvası oyunu ile minik basketbolcularla turnuvada mücadele edebilirsin.

DÜNYA BASKETBOL TURNUVASI oyunu

Dünya Basketbol Turnuvası
Dünya Basketbol Turnuvası oyunu hakkında
New Game butonuna tıkladıktan ülkeni seçerek oyuna başlayabilirsin. Fare ile açıyı ve atış hızını ayarlayarak atış yapabilirsin. Atış yaparken mavi işareti ne kadar yükseğe kaldırırsan top o kadar yükselir, potaya en uygun pozisyona getirerek atışını gerçekleştir.

Dünya Basketbol Turnuvası oyunu ile minik basketbolcularla birlikte turnuvada mücadele edebilirsin. Bu mücadele içerisinde yer almak için bir ülke seçerek oyuna dahil ol. Ülkeler arasında Türk Milli Takımı da bulunmaktadır, Ay Yıldızlı bayrağımıza tıklayarak ülkemizi seçtikten sonra rakiplerinle sırayla mücadele ederek, turnuvanın şampiyonu olabilirsin. Rakiplerini yenmek için 10 tane atış hakkın bulunmaktadır, haklarını idareli kullanarak rakibini geçtikten sonra bir sonraki seviyeye geçebilirsin. 1. seviyede rakibin 1 sayı önde olacak, her seviyede birer sayı artarak rakibin daha üstün duruma geçecek, bakalım turnuvada yerin neresi olacak?
Dünya Basketbol Turnuvası

Dünya Basketbol Turnuvası Oyunu Nasıl Oynanır:

  New Game butonuna tıkladıktan ülkeni seçerek oyuna başlayabilirsin. Fare ile açıyı ve atış hızını ayarlayarak atış yapabilirsin. Atış yaparken mavi işareti ne kadar yükseğe kaldırırsan top o kadar yükselir, potaya en uygun pozisyona getirerek atışını gerçekleştir. Dünya Basketbol Turnuvası
derecelendirme:7.5 /10 - Oy sayısı:8
OYUNA BAŞLA >>
Sponsor Bağlantı

Oyun Kutusu ( 0 )