DOMATES FABRİKASI oyunu

Domates Fabrikası
Domates Fabrikası oyunu hakkında
Sue bebek ile birlikte domates fabrikası işletmek istersen fareni kullanarak tarlaya domates ek ve fabrikadaki aletlerle domates suyu yaparak para kazan.

Sevimli çizgi film karakteri sue bebek, şimdi de bir domates fabrikası işletmeye başladı, fakat yeni işinde çok zorlanıyor. Eğer sue bebeğimize yardımcı olmak istersen domates tarlasına domates ek ve sulama yap. Büyüyüp kıpkırmızı olan domatesleri fare ile toplayarak makineye koy ve domates suyuna çevir. Domates suyunu paketleyerek satılmak üzere dükkanlara gönderebilirsin. Makineye yalnızca kızarmış domatesleri götürebilirsin, yoksa çöpe atılırlar. Domates suyunu hazırlamak için starta tıkla ve kolu çevirerek pakete koy. Domates suyunu satışa gönderebilmek için yeterince paket hazırlamalısın. Her seviyede hedeflenen puana ulaşarak diğer seviyelere geçebilirsin. Ne kadar süren kaldığını aşağıdaki time barından görebilirsin.
Domates Fabrikası

Domates Fabrikası Oyunu Nasıl Oynanır:

  Sue bebek ile birlikte domates fabrikası işletmek istersen fareni kullanarak tarlaya domates ek ve fabrikadaki aletlerle domates suyu yaparak para kazan. Domates Fabrikası
derecelendirme:6.45375 /10 - Oy sayısı:43
OYUNA BAŞLA >>
Sponsor Bağlantı

Oyun Kutusu ( 0 )