Boks Antrenmanı 2 oyunu ile boks şampiyonasına hazırlık yapan bir sporcu ile boks antrenmanına çıkabilirsin.

BOKS ANTRENMANI 2 oyunu

Boks Antrenmanı 2
Boks Antrenmanı 2 oyunu hakkında
Play butonuna tıkladıktan sonra Punch (yumruk) eğitimi ile oyuna başlayabilirsin. Eğitimleri başarı ile tamamladıkça diğer eğitimlere geçebilirsin. Ok tuşları ile hareket edebilirsin. Z ile tekme atabilirsin. X ile yumruk atabilirsin. Her eğitimde atak tuşları ile ok tuşlarını bir arada kullanarak kombinasyon yapabilirsin.

Boks Antrenmanı 2 oyunu ile boks şampiyonasına hazırlık yapan bir sporcu ile boks antrenmanına çıkabilirsin. Antrenörü ile birlikte çalışan sporcuyu yönlendirerek bütün antrenmanları sırayla tamamlayarak maça hazır hale gelebilirsin. Antrenmanlara Punch yani yumruk ile başlayacaksın. Antrenman ilerledikçe diğer metotları da kullanabilir ve daha iyi boksör olma yolunda emin adımlarla ilerleyebilirsin. Her antrenmanın belli bir süresi vardır, bu yüzden hızlı olmaya gayret et. Bütün antrenmanları başarı ile tamamla ve boks şampiyonasında en iyisi olmak için gücünü göster.
Boks Antrenmanı 2

Boks Antrenmanı 2 Oyunu Nasıl Oynanır:

  Play butonuna tıkladıktan sonra Punch (yumruk) eğitimi ile oyuna başlayabilirsin. Eğitimleri başarı ile tamamladıkça diğer eğitimlere geçebilirsin. Ok tuşları ile hareket edebilirsin. Z ile tekme atabilirsin. X ile yumruk atabilirsin. Her eğitimde atak tuşları ile ok tuşlarını bir arada kullanarak kombinasyon yapabilirsin. Boks Antrenmanı 2
derecelendirme:6.05775 /10 - Oy sayısı:26
OYUNA BAŞLA >>
Sponsor Bağlantı

Oyun Kutusu ( 0 )