3d Uzay Yarışı oyunu ile 3d uzay aracını yöneterek rakiplerin ile yarışabilirsin.

3D UZAY YARIŞI oyunu

3d Uzay Yarışı
3d Uzay Yarışı oyunu hakkında
Play butonuna tıkladıktan sonra Career, Single Race, Time Trial modlarından birini seçerek yarışa başlayabilirsin. Yarış esnasında aracını ok tuşları ile yönlendirebilirsin. Career modu ile turnuvada mücadele edebilirsin. Single Race ile tek başına yarışabilirsin. Time Trial modunda ise zamana karşı mücadele edebilirsin.

3d Uzay Yarışı oyunu ile 3d uzay aracını yöneterek rakiplerin ile yarışabilirsin. Yarışa katılmak için oyun modlarından birini seçtikten sonra 3 boyutlu pist üzerinde aracını yönlendirerek bütün turları onlardan önce bitirmeye çalış. Hızını artırmak için yolda gördüğün yeşil halkaların içinden geçebilirsin. Hızını azaltmamak için yoldaki engellerden kaçınman gerekiyor. Oyunda bütün turları lider olarak bitirir isen daha fazla puan kazanabilirsin, bu yüzden hızlı olmaya özen göster.
3d Uzay Yarışı

3d Uzay Yarışı Oyunu Nasıl Oynanır:

  Play butonuna tıkladıktan sonra Career, Single Race, Time Trial modlarından birini seçerek yarışa başlayabilirsin. Yarış esnasında aracını ok tuşları ile yönlendirebilirsin. Career modu ile turnuvada mücadele edebilirsin. Single Race ile tek başına yarışabilirsin. Time Trial modunda ise zamana karşı mücadele edebilirsin. 3d Uzay Yarışı
derecelendirme:7 /10 - Oy sayısı:15
OYUNA BAŞLA >>
Sponsor Bağlantı

Oyun Kutusu ( 0 )